Kurumsal

Nevina Lazer Kozmetik;

Sektörün önemli oyuncularından biri olma hedefiyle yola çıkan Nevina Kozmetik, bu alanda dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü alarak uluslararası boyutta güçlü firmalarla sektöre adım atmıştır. Kaliteli, sağlıklı, güvenilir güzellik anlayışıyla yola çıkan Nevina Kozmetik, yeni teknolojileri dünya ile aynı anda müşterilerine sunma hedefinin yanı sıra bu alanda yıllarca hizmet vermiş bir kadro ile satış, satış sonrası destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Güzellik salonlarından polikliniklere, muayenehanelerden tıbbi merkezlere, üniversite eğitim hastanelerinden medikal ve estetik alanda hizmet veren tüm kurumlara uzanan yaygın hizmet ağına sahiptir.

Medikal estetik ve kozmetik alanında tecrübeli uzmanlarımızla satış sonrasında cihaz kullanımına yönelik eğitim verilmekte ve bu eğitim Nevina Lazer Kozmetik tarafından "eğitim sertifikası" ile belgelenmektedir. Müşterilerimize verdiğimiz değer firmamıza yaptığımız en büyük yatırımdır