MEDCOOL SOĞUK LİPOLİZ CİHAZI

Ürün Adı

MEDCOOL SOĞUK LİPOLİZ CİHAZI

Kategori

Zayıflama Cihazları

Tanım

Cihaz

MedCooL Cryo Technology

Kontrollü soğutma sistemi ile yağları giderme tedavilerinde kullanılan son teknolojidir. Bu devrim yaratan yeni teknoloji, kanamasız ve ağrısız prosedüre dayalı tedavi bölgesini soğutarak yağlanmaları azaltır.

MedCooL Cryo Technology

Tüm yaş, cinsiyet, cilt tipi ve dokulara uygulanabilir. Cihazda aynı anda çalışabilen bu iki başlığın sıcaklık ve vakum dereceleri birbirinden bağımsız ayarlanabilmektedir.

Acı, Ağrı, İğne olmadan!

Bu yöntem bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır. Vücutta yağ birikimi bulunan bölgelerde etraftaki diğer dokulara zarar vermeden, belirli bir dereceye kadar soğutarak zarları eritip vücudun çöpçü hücreleri olan makrofajlar tarafından emilerek yok edilmesini sağlayan, acı vermeyen vücut biçimlendirme yöntemidir.

MedCooL Cryo Technology

Tedavisi yağ hücrelerine soğuk uygulanması ile bölgesel dokunun kontrollü bir zaman dilimi için dondurulması esasına dayanır.

MedCooL Cryo (Mebransız Kullanım)

Dünyada sadece MedCooL Cryo uygulanan teknoloji sayesinde MEBRANSIZ kullanım sağlar ve hasta güvenliğini üst seviyede tutup en iyi sonucu alma imkanı verir.

Yağ hücreleri hedef alınarak yağ tabakasının bulunduğu bölgeler soğuk aracılığıyla parçalanır. Yağ hücreleri soğuğun etkisi ile daralıp büzülünce lenfatik sistem tarafından vücuttan atılır.

Özellik Açıklama
Ekran 8 inch Kullanıcı Dostu Büyük LCD Ekran
Güç 650 w
Donma Sıcaklığı 10c ila 5c
Pompa Akış Hızı 1.6 L/dk
Basınç 10 seviye
Aplikatör materyali Bir active nano ölçekli silika jeli
Aplikatör Boyutu 110mm*110mm*220mm
Power Kaynağı 220v/110v, 50 Hz/60 Hz
Paketleme Detayları Standart Paketi Dışa Aktar