MEDIX 3D HIFU

Ürün Adı

MEDIX 3D HIFU

Kategori

Cilt Bakım Cihazları

Tanım

Cihaz

MediX 3D HIFU Altın etki ile ameliyatsız gençleşin

Tek sansıyla kolajen aktivitesini artırarak lifting ve toparlama etkisi yaratan MediX 3D HIFU teknolojisi , ameliyatsız gençleşme (anti-aging) teknolojilerinin en yenisi ve gelişmişidir.

MediX 3D HIFU Ameliyatsız yüz germe

Yüz ve boyun bölgesindeki yaşlanmayla birlikte oluşan kırışıklık ve sarkmaların azaltılması, cildin sıkılaştırılması (cerrahi olmayan bir yöntem olan) yüksek enerjili ses dalgalarının odaklanarak cildin altına gönderilmesi ve bu suretle cilt altında termal hasar yaratılarak kolajen aktivasyonun ve vücudun kendini onarma mekanizmasının çalıştırılması ile mümkündür. MediX 3D HIFU Tek seansla, 18 ay süreyle etkisini yitirmeyecek şekilde : basen ve göğüs yapılandırma (dikleştirme), tüm vücut germe ve toparlama, kol bölgesi yapılandırma ve sarkmaları gidermenin yanısıra selülit tedavisinde oldukça başarılı sonuç vermektedir. Klasik yüz germe ve toparlama uygulamalarının çok daha ötesine geçen bu yeni teknoloji, cildin altında yarattığı termal etki sayesinde uzun vadede kalıcı etki yaratmaktadır.

MediX 3D HIFU

Bu yöntemde ultrasound ses dalgaları cildin altında hedeflenen derinliğe gönderilirken hedef derinlik üstünde cilt hasar görmez. MediX 3D HIFU ameliyatsız yüz germe cihazı, ultrasound ses dalgalarını lazer ultrasound ses dalgaları ile hedef aldığı derinlikteki dokuyu 60-70C’ye ısıtan MediX 3D HIFU, kolajen aktivasyonunu hızlandırarak cildin tekrar önceki gerginliğine kavuşmasını sağlar. (Kolajen proteini cildimizin gergin durmasını sağlar. 30 yaşından sonra bu proteinin miktarı azalmaya başlar.)

MediX 3D HIFU uygulama alanları
  • Gıdı sarkmaları
  • Kaz ayakları
  • Alın çizgisi ve kırışıkları
  • Kaş kaldırma
  • Tüm vücut bölgeler
Özellik Açıklama
Uygulama Kartuşu 7 farklı kartuş (Standart 3.0mm, 4.5mm)
Özel seçim Kartuşlar 6.0mm, 8.0mm, 10.0mm,13.0mm, 16.0mm)
Uygulama Alanı 1-11 Ayarlanabilir hat
Kartuş Atış Sayısı 10.000 atış/her kartuş
En Yüksek Güç 100VA
Kasa Özel tasarlanmış alüminyum
Ekran 15 inch renkli dokunmatik